فارس/ برخی از شهروندان اهوازی در تماس با خبرگزاری فارس از مشکلات خطوط تلفن ثابت، آنتن دهی ضعیف و عدم پاسخگویی مناسب مخابرات خوزستان خبر می‌دهند.
یکی از این شهروندان می‌گوید: مدتی است که تلفن ثابت منزل ما قطع شده و هر شماره‌ای که از 118 می‌گیرم تا با اداره مخابرات منطقه تماس بگیرم متاسفانه کسی پاسخگو نیست.
وی با بیان اینکه تلفن‌های ثابت منطقه سپیدار اهواز معمولا با مشکل مواجه می‌شود، می‌افزاید: هر سری که تلفن ثابت قطع می‌شود حداقل 3 الی 4 روز زمان می‌برد تا مخابرات برای رفع اشکالات اقدام کند.

هرچند مشکل قطعی تلفن در اهواز مشکل تازه‌ای نیست اما حتی اداره کل خوزستان در یک نظرسنجی از شهروندان خواسته که نظرشان را درباره رفع خرابی تلفن اعلام کنند که 73 درصد از شرکت کنندگان در امخابرات ین نظرسنجی عملکرد مخابرات را بد دانسته‌اند و 11 درصد نیز عملکرد این اداره کل را ضعیف اعلام کرده‌اند.

شهروند دیگری که ساکن منطقه کوروش اهواز است، نیز به خبرنگار فارس می‌گوید: متاسفانه آنتن دهی در برخی از نقاط این منطقه بسیار ضعیف است و تماس‌های تلفنی ما به سختی و با قطع و وصلی‌های پی در پی صورت می‌گیرد.

این شهروند اهوازی می‌گوید: نه تنها ادارات مخابرات پاسخگو نیستند بلکه حتی مخابرات استان هم پاسخگو نیست و وقتی به شماره مرتبط با انتقادات و پیشنهادات تماس می‌گیریم فقط بوق می‌خورد و بس!همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335