فارس/یوسف رضاپور اظهار کرد: برخورد با برداشت غیرمجاز از منابع زیرزمینی به صورت جدی دنبال می‌شود.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان با بیان اینکه از ابتدا تا پایان سال 1396 تعداد 2 هزار و 992 چاه غیر مجاز در استان زنجان پر شده است، عنوان کرد: 178 میلیون و 82 هزار مترمکعب از طریق پر کردن این چاه‌ها، آب صرفه‌جویی شده است.
وی با بیان اینکه در سال 1396 از اضافه برداشت 375 چاه‌ مجاز جلوگیری شده است، اضافه کرد: 43 میلیون و 12 هزار متر مکعب از این طریق صرفه‌جویی شده است.
رضاپور با اشاره به اینکه تعداد 625 چاه غیر مجاز در سال گذشته پر شده است، ادامه داد: 25 میلیون و 24 هزار مترمکعب صرفه‌جویی آب ناشی از این عملیات است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته از اضافه برداشت 12 حلقه چاه‌ مجاز جلوگیری شده است، عنوان کرد: یک میلیون مترمکعب آب از این طریق صرفه‌جویی است.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه 134 چاه غیر مجاز در سال‌جاری پر شده است، ادامه داد: 6 میلیون و 20 هزار مترمکعب صرفه‌جویی آب از محل این انسدادها صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه برخورد با چاه‌های غیر مجاز با تشکیل اکیپ‌های نظارتی انجام شده است، بیان کرد: شهرستان زنجان بیشترین آمار چاه‌های مسدود شده در سال را به خود اختصاص می‌دهد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd