تسنیم/ محمدباقر محمدی از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در مسیر زرینه به تکاب خبر داد و اظهار داشت: این حادثه بین یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری ال‌نود و پژو 206 اتفاق افتاد که منجر به فوت یک نفر و زخمی شدن دو نفر از سرنشینان سواری ال‌نود شد.
وی افزود: این سانحه رانندگی در مسیر دوراهی زرینه اباتو به تکاب رخ داده که علت وقوع حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان سقز و زرینه اباتو به محض اطلاع از وقوع حادثه با اعزام دو تیم امداد و‌ نجات و آمبولانس در محل حاضر شدند.
وی با بیان اینکه سرنشینان حادثه‌دیده سواری ال‌نود بومی شهرستان بانه بودند، بیان کرد: مجروحین این سانحه توسط نیروهای هلال‌احمر شهر زرینه به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
محمدی خاطر نشان کرد: تمام 40 مسافر اتوبوس از زائران ارومیه بودند که قصد سفر به کربلا را داشتند که خوشبختانه همه آنها سالم و در پایگاه جمعیت هلال احمر شهر زرینه اباتو اسکان داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34