راک نیوز/ در پی انتشار اکاذیبی در فضای مجازی؛ مبنی بر این که دو نفر چاقو به دست وارد مدرسه دخترانه ای در بهبهان شده و معلمان و دانش آموزان را مجروح کرده اند، لذا پلیس واقعیت ماجرا را به شرح زیر اعلام می کند:
صبح روز ۱۶ مهرماه، یک زن و شوهر جوان به مدیر یکی از مدارس دخترانه بهبهان مراجعه و با اعلام اینکه یکی از دانش آموزان، قصد برهم زدن زندگی مشترک ایشان را دارد، درخواست کردند که با آن دانش آموز مواجه و هم صحبت شوند، لذا با پاسخ منفی مدیر مدرسه مواجه شده و از مدرسه خارج می شوند.
دقایقی بعد، در پشت درب مدرسه، مابین همان زوج جوان، مشاجره لفظی پیش می آید، به نحوی که شوهر آن زن، کنترل خود را از دست داده و با بالا آمدن از دیوار مدرسه قصد ورود به سالن و رویارویی با دانش آموز مورد بحث را داشته است که توسط فرد دیگری - که از بستگان همسرش بوده و آن زوج را از ابتدا همراهی می نموده است - کنترل و مهار می شود و شوهر آن خانم را بدون هیچگونه درگیری و ایراد آسیب؛ از مدرسه خارج می کند، ضمن اینکه در همان زمان، دانش آموز موردنظر، اساسآ در مدرسه حضور نداشته است!
پس از آن و با تماس مدیر مدرسه؛ ماموران پلیس در کمترین زمان ممکن در مدرسه حضور یافته و با بازبینی دوربین های مداربسته مدرسه، هویت فرد متهم را شناسایی کرده و طی هماهنگی فوری با دادستان محترم شهرستان، همه اقدامات لازم اعم از ورود به منزل و مخفیگاه های احتمالی متهم را آغاز نموده و در کمتر از یک ساعت متهم مورد نظر را با قاطعیت دستگیر و به بازداشتگاه پلیس منتقل کردند.
گفتنی است متهم مورد نظر دلیل رفتار پرخاشگرانه خود را عصبانیت، عدم کنترل خشم و اثبات حقانیت خود به همسرش اعلام نموده است؛ که در نوع خود، اقدامی عجولانه، غیر منطقی و مجرمانه بوده است.
یا این وجود با توجه به اینکه اکاذیب منتشره در فضای مجازی، مغرضانه بوده و کاملآ مغایر با واقعیت منتشر شده است؛
مراتب جهت تنویر افکار عمومی و استحضار شهروندان گرامی بشرح فوق اعلام می گردد.
در اولین فرصت، جزییات بیشتری از موضوع از همین طریق منتشر خواهد شد.
این اطمینان را به همشهریان عزیز می دهد که در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان این دروغ پردازی که قطعآ انگیزه ای به‌جز تشویش اذهان عمومی نداشته اند اقدام عاجل خواهد شد.
در پایان به شهروندان گرامی توصیه می‌شود به هیچ وجه به مطالبی که بدون ذکر منبع معتبر در فضای مجازی منتشر می شود توجهی نکرده و اخبار را صرفآ از طریق رسانه های معتبر و پایگاه اطلاع رسانی پلیس دنبال کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335