فارس/ نامه ژوان مرادی دانش‌آموز دبیرستان نمونه دولتی صادق وزیری سنندج از سوی هیات داوران در میان 540 نامه ارسالی به عنوان نامه برتر انتخاب و حائز رتبه سوم جهانی شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج ظهر امروز در مراسم تجلیل از این موفقیت ارزشمند دانش‌آموز سنندجی، ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت، عوامل اجرایی و دبیران دبیرستان نمونه دولتی صادق وزیری، کسب رتبه سوم جهانی در مسابقات نامه‌نگاری اتحادیه‌ی جهانی پست upu توسط ژوان مرادی را ارزشمند خواند و خطاب به دانش‌آموزان اظهار کرد: شما در دبیرستانی درس می‌خوانید که یکی از بهترین دبیرستان‌های سطح استان است، دبیرستانی با کادری مجرب و دبیرانی موفق و دلسوز و باید قدر این روزها را بدانید.
سیدفواد حسینی از حضور مدیران کل اداره پست و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در مراسم تقدیر از ژوان مرادی، شرکت دانش‌آموزان ناحیه یک سنندج در جشنواره‌ها و المپیادها راچشمگیر به شمار آورد و گفت: مدرسه‌ای موفق و توانا است که پیشرفتش تک بعدی نباشد و کسب رتبه ی سوم جهانی در یک جشنواره دال براین است که دانش‌آموزان این دبیرستان چه اندازه مایل به پیشرفت در المپیادهای علمی، ادبی و آموزشی‌اند.
وحیدیان مدیرکل اداره پست استان کردستان نیز ضمن قدردانی از مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک سنندج و مدیریت و عوامل اجرایی مدرسه یکی از فعالیت‌های اداره پست را توجه به امور فرهنگی عنوان کرد و گفت: کسب رتبه سوم جهانی شاید ساده به نظر برسد اما این مهم زمانی جلوه‌گر می‌شود که بدانیم تعداد کسانی که در این جشنواره جهانی شرکت کرده‌اند بالغ بر 540 نفر بوده‌اند و ژوان مرادی توانسته است در بین این همه شرکت کننده رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.
در پایان برنامه با اهداء جوایزی از طرف مدیران کل اداره پست و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، ژوان مرادی مورد تقدیر قرار گرفت.
اتحادیه پستی جهانی (UPU) با هدف افزایش آگاهی جوانان از اهمیت و نقش خدمات پستی در جامعه و نیز ترویج فرهنگ مکاتبه، همه ساله مسابقه نامه‌نگاری ویژه نوجوانان را با انتخاب موضوعی خاص در سطح بین‌المللی برگزار می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34