باشگاه خبرنگاران/حسن اسلامی راد گفت: با اجرای طرح پیشگیری از سرقت احشام در استان سمنان شاهد کاهش سرقت دام و احشام در استان سمنان بودیم.
حسن اسلامی راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت و حفاظت از اماکن و تأسیسات استان سمنان گفت: در سطح استان با تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط طرح پیشگیری از سرقت احشام و ساختمان‌های نیمه‌کاره و در حال احداث در این کمیسیون مطرح و اجرا شد.
او افزود: آمار‌ها نشان می‌دهد، با اجرای این طرح و بر اساس آمار ارائه‌شده، شاهد کاهش سرقت احشام در استان بودیم.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان بابیان اینکه شاهد کاهش سرقت درزمینهٔ تأسیسات و امکانات برق استان نیز بوده‌ایم، تأکید داشت: اجرای طرح‌ها و اقدامات مناسب سبب شده تا تعداد سرقت‌ها در این حوزه نیز کاهش یابد از سوی دیگر در بحث فرهنگ‌سازی پیشگیری نیز با مشارکت رسانه‌ها و ناجا، اقدامات خوبی صورت گرفته است.
اسلامی راد بابیان اینکه توصیه ما به مردم این است که دوربین‌های مداربسته یکی دیگر از مزیت‌هایی محسوب می‌شود که می‌تواند در بحث کاهش سرقت‌ها و شناسایی متخلفان بسیار مؤثر و تأثیرگذار باشد، بیان کرد: در این حوزه اقدامات خوبی در شهرستان‌های استان صورت گرفته و مردم امروز می‌دانند که استفاده از امکانات، تجهیزات الکتریکی و فناوری‌های به‌روز، می‌تواند در بحث کشف، کاهش و پیشگیری از سرقت بسیار راهگشا باشد.
او در پایان با اشاره به اینکه ما در سال جاری تاکنون شاهد افزایش ۲۹ درصدی کشفیات سرقت در استان سمنان بودیم، تاکید کرد: یکی از راه‌های کاهش سرقت همراهی مردم با دستگاه‌های انتظامی و امنیتی و حفظ عوامل ایمنی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c