ایرنا/رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور در حالی از امروز، چهارشنبه، در سالن شهید حقگو بندر امام خمینی(ره) خوزستان آغاز شد که همدان در روز نخست با شکست بدرقه شد.
بر اساس برنامه، رقابت‌های اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۳، ۶۷ و ۷۲ کیلوگرم امروز در شرایطی برگزار شد که فرنگی‌کاران همدان نتایج ضعیفی را رقم زدند.
نماینده همدان در همان دور اول مسابقات برابر حریفان خود شکست را پذیرا شدند تا ناکام رقابت‌های روز نخست لقب بگیرند.
محمدحسین عزیزمحمدی در وزن ۵۵ کیلوگرم با قرعه استراحت روبه رو شد و در دور دوم باید به مصاف حامد حاجیان کشتی گیر خوب ایلامی برود که به نظر کار سختی در پیش دارد.
اما امروز و در وزن ۶۰ کیلوگرم حمید کرمعلی از همدان مقابل محمد مهرابی از البرز شکست خورد، در وزن ۶۳ کیلوگرم مهیار اسدی برابر رضا کریم زاده از چهارمحال و بختیاری باخت.
همچنین در وزن ۶۷ کیلوگرم امیرحسین گروسی از همدان مقابل مهدی مرادحاصلی از قم تن به شکست داد و در وزن ۷۲ کیلوگرم مهدی عبادی خوشبخت دیگر فرنگی‌کار همدانی برابر رامین امینی از منطقه آزاد اروند مغلوب شد.
ترکیب تیم همدان در این دوره از مسابقات را محمدحسین عزیزمحمدی در وزن ۵۵ کیلوگرم، حمید کرمعلی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مهیار اسدی در وزن ۶۳ کیلوگرم، امیرحسین گروسی در وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی عبادی خوشبخت در وزن ۷۲ کیلوگرم، فرامرز بیات در وزن ۷۷ کیلوگرم، قاسم کریمی در وزن ۸۲ کیلوگرم، محمدامین حمیدی اصل در وزن ۸۷ کیلوگرم و محمدسروش رنجبر در وزن ۱۳۰ کیلوگرم تشکیل می دهند.
سعید محمدی آرام و رضا مرادی مربیان تیم منتخب همدان هستند ضمن اینکه کیومرث ترکمان به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کند.
تنها شانس همدان از نگاه کارشناسان در وزن ۱۳۰ کیلوگرم است که محمدسروش رنجبر با سابقه درخشان در رده های امید و جوانان، شاید در این وزن به مقام برسد.
با این حال کشتی فرنگی همدان نیاز به بازنگری دارد و باید همانند کشتی آزاد مورد توجه جدی قرار بگیرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e