فارس/ فرمانده سپاه سنندج اظهار کرد: رزمایش اقتدار بسیج با عنوان رزمایش الی بیت‌المقدس با شعار 40 سال مردم یاری، امنیت و خدمت در مجتمع حضرت رسول(ص) روستای ننله سنندج برگزار می‌شود.
حسن عسگری با بیان اینکه این همایش نشان دهنده آمادگی بالای بسیجیان این خطه برای جان فشانی‌های بی‌چشم داشت نیروهای سپاهی است، افزود: الگوسازی ایران اسلامی در زمینه تفکر و شکل‌گیری محور مقاومت در منطقه بی‌بدیل و امروز توانسته‌ایم این تفکر را به خارج از مرزهای میهن گسترش دهیم.
به گفته وی، برگزاری رزمایش‌های نظامی می‌تواند بهترین بستر برای نشان دادن آمادگی جبهه اسلام و همیشه پیروز مقاومت به جهان کفر باشد.
عسگری اظهار کرد: همواره هرجا قدمی در راستای اهداف نظامی برداشته شود، مردم در قالب گروه‌های رزمی خود جوش بسیج ، آماده بوده و در میادین سرنوشت‌ساز حضور تعیین کننده‌ای دارند.
وی اذعان کرد: امروز در یمن، عراق، سوریه، لبنان و بسیاری دیگر از کشورهای دنیا منطق بسیج و مقاومت میان مردم طنین انداز شده است.
فرمانده سپاه سنندج خاطرنشان کرد: عربستان با وجود هزینه‌های زیاد در جنگ نظامی در برابر جبهه مقاومت یمن، تن به شکست داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34