آنا/محمد اصغری گفت: در خوزستان و ایلام و کرمانشاه و استان‌های منتهی به کشور عراق که امروزه جمعیت عاشقان اباعبدالله در مسیر رفتن به کربلا از این شهرها عبور می‌کنند احتمال گردوخاک وجود دارد و به همین دلیل توصیه می‌شود که زائران حتماً با خود ماسک به همراه داشته باشند.
وی افزود: در حال حاضر هوا در این مناطق سرد نیست اما احتمالاً تا چند روز آینده دما در این مناطق کاهش پیدا کند به همین دلیل توصیه می‌شود حتماً زائران یک ژاکت گرم با خود همراه داشته باشند.
این کارشناس سازمان هواشناسی تشریح کرد:‌ اما اگر افرادی قصد سفر به مشهد مقدس را داشته و تصمیم دارند که از مسیر شمال به این شهر مقدس سفر کنند باید این را در نظر داشته باشند که در استان‌های گلستان، خراسان رضوی، درگز و چناران از بعدازظهر امروز رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.
اصغری با تأکید بر اینکه سواحل دریای خزر بارانی است تأکید کرد: روز جمعه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود اما دوباره روزهای شنبه و یکشنبه باران‌های قابل‌توجهی در این منطقه خواهیم داشت.
وی تصریح کرد: در روزهای باقی‌مانده از مهرماه دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت و در استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، زنجان و ارتفاعات تهران بارش خواهیم داشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a