شبستان/حبیب معصومی از آماده باش بیمارستان‌های بعثت، سینا، ارتش و آتیه برای اربعین خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران را برعهده دارند.
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با اشاره به رسالت ویژه دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان طی ایام اربعین گفت: دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا مسؤولیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرانی که از این استان عبور می‌کنند را برعهده دارد.
با اشاره به مسؤولیت "پس‌کرانه 5 استان" برای دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده زائران 5 استان گلستان، مازندران، قم و خراسان‌های شمالی و رضوی در مسیر برگشت نیز در شهر مریانج از تمهیداتی نظیر اسکان، تغذیه و خدمات بهداشتی درمانی بهره ‌خواهند برد.
معصومی با اشاره به استقرار اتوبوس آمبولانس در شهر مریانج ادامه داد: نماینده ناظر دانشگاه نیز در این شهر بر روند خدمت‌رسانی نظارت خواهد داشت و در واقع شهر مریانج نقطه عطف ارائه خدمات بهداشتی درمانی خواهد بود.
وی بیان کرد: علاوه بر شهر مریانج، درمانگاه و داروخانه خصوصی شهر جورقان نیز در این ایام تا ساعت 23 فعال است همچنین در پایانه انقلاب، ورودی شهر بهار و میدان سردار همدانی آمبولانس به‌صورت آماده‌باش مستقر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e