ایرنا/سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان از کاهش موقتی ناپایداری‌های جوی در استان طی امروز (پنجشنبه) تا عصر فردا خبر داد.
مازیار غلامی بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار توده هوای خنک و تضعیف تدریجی ناپایداری طی امروز در منطقه است بناباراین ابرناکی و مه آلود بودن هوا ، در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و برای عصر و شب کاهش ابر مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از اواخر وقت فردا(جمعه)، مجددا با نفوذ سامانه بارشی و تقویت ناپایداری شرایط برای بارندگی و وزش باد گاهی شدید تا یکشنبه هفته آینده مهیا می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، کاهش دما، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، بتدریج کاهش ناپایداری و ابر، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد و احتمال رگبار موقتی عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، افزایش نسبی دما، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۵ درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای استان طی فردا را با ۱۰ درجه مربوط به دیلمان و ماسوله ذکر کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۲۲ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را نیز ۱۷ درجه عنوان کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0