ایرنا/کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش‌بینی نقشه‌های هواشناسی شرایط ناپایداری جوی این استان تا جمعه تداوم داشته و در این روز به اوج خود می‌رسد.
پیام مساعدی افزود: با این ناپایداری امروز و فردا طی ساعت‌هایی با رشد ابر در برخی از نقاط استان بویژه در ارتفاعات وقوع ناپایداریهای همرفتی بصورت رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش تندباد دور از انتظار نیست.
وی بیان کرد: همچنین به سبب افزایش رطوبت، در برخی نقاط پدیده مه و کاهش دید افقی پیش بینی میشود.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی در برخی نقاط افزایش و رشد ابرگاهی همراه با رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش تندباد لحظهای و صبح فردا در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی شده است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ و در هنگام ناپایداری جوی گاهی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.
مساعدی افزود: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در هنگام وزش تندباد لحظه‌ای گاهی بیش از ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی شده است.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۰:۲۷ بامداد، مد اول ۰۶:۲۵ ، جرز دوم ۱۳:۱۷ و مد دوم ۱۹:۴۸ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22