فارس/استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با بی‌قانونی جلوی اجرای پروژه بن- بروجن را بگیرند و قطعا درخواست جدی ما از قوه‌قضائیه برخورد با قانون‌شکنان است.
اقبال عباسی پیش از ظهر امروز در گردهمایی کشت محصولات پائیزه در چهارمحال و بختیاری در خصوص اقدام نامعقولانه عده‌ای از افراد در تخریب آبگیر پروژه انتقال آب بن- بروجن، گفت: قطعا حاکمیت با عوامل این موضوع برخورد می‌کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اگر دولت، قوه قضائیه و استان مجاور توان برخورد با عوامل این اقدام غیرقانونی را ندارد، باید تغییر مکان آبگیر این پروژه در دستور کار قرار بگیرد.
وی با تأکید بر اینکه مدافع حقوق مردم چهارمحال و بختیاری در موضوع اجرای پروژه بن- بروجن هستیم، گفت: هفته آینده جلسه‌ای با حضور مسؤولان دو استان در دفتر وزیر کشور برگزار می‌شود، نباید مردم را درگیر موضوعات اینچنینی کنیم.
عباسی ادامه داد: پروژه انتقال آب بن- بروجن مصوبه دو دولت را دارد و تاکنون برای اجرای این پروژه بیش از 250 میلیارد تومان هزینه شده است، اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با بی‌قانونی جلوی اجرای این پروژه را بگیرند و قطعا درخواست جدی ما از قوه‌قضائیه برخورد با قانون‌شکنان است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از مسؤولان استان مجاور می‌خواهیم پاسخ دهند که این افراد با چه پشتوانه‌ای اقدام به تخریب آبگیر پروژه بن- بروجن کرده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3