تسنیم/سرهنگ یوسف سپهوند با اشاره به تیراندازی به شهروند ساوجی اظهار داشت: در یکی از خیابان شهرستان ساوه فردی به سمت یکی از شهروندان دیگر تیراندازی کرده بود که در عملیات پلیس در کمتر از 5 ساعت دستگیر شد.
وی افزود: دیروز ظهر‌ تیراندازی در خیابان هفت تیر غربی شهرستان ساوه به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
جانشین فرمانده ‌انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: فرد مسلح به سبب اختلافات شخصی به سمت یکی از شهروندان تیراندازی کرده و با مجروح کردن او از محل مورد نظر فرار کرده است.
سپهوند ادامه داد: فردی که مورد آسیب قرار گرفته بود به مرکز درمانی انتقال داده شد و بعد از آن فرد مورد نظر شناسایی شد که بعد از آن برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری او آغاز شد.
وی عنوان کرد: در تمهیدات اجرایی پلیس،‌ عامل تیراندازی بعد از گذشت حدود 5 ساعت در حین تردد در یکی از خیابان های شهر شناسایی و در یک عملیات تعقیب و گریز دستگیر و یک قبضه سلاح از او کشف شد.
جانشین فرمانده ‌انتظامی استان مرکزی گفت: فرد دستگیر شده با هماهنگی مرجع قضائی برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال داده شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f