ایرنا/ ۵۹ واحد تولیدی و صنعتی استان البرز با تلاش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در ۱۰ ماه گذشته به چرخه فعالیت اقتصادی بازگشتند.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: با بازگشت این ۵۹ واحد تولیدی به چرخه اقتصاد، استان البرز رتبه هفتم کشوری را در راه اندازی واحدهای صنعتی غیر فعال کسب کرد.
پرویز زرگر افزود: نبود گاز ، آب ، برق و معافیت های مالیاتی از جمله مشکلات این واحدهای تولیدی بود که در نشست های تخصصی کارگروه تسهیل و رفع موانع مورد پیگیری قرار گرفت.
وی ادامه داد: طی ۱۰ماه گذشته ۷۷ جلسه تسهیل و رفع موانع تولید در البرز با حضور دستگاه های اجرایی مختلف برگزار شد که پرونده ۸۵۱ واحد تولیدی بررسی و ۹۸۲ مصوبه به تصویب رسید.
زرگر گفت: بازگشت ۵۹ واحد تولیدی به چرخه اقتصاد حاکی از حرکت پرشتاب تولید و صنعت دراستان البرز بوده که با هماهنگی دستگاه های اجرایی در تلاش برای رفع هرچه سریع تر مشکلات سایر واحدهای صنعتی هستیم.
دراستان البرز سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی فعال وجود دارد.
اکنون نیز ۲ لکه صنعتی ماهدشت و زیبادشت به ناحیه صنعتی با تعهد ایجاد اشتغال برای بیش از ۶ هزار نفر به ناحیه صنعتی تبدیل شده اند .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af