ایرنا/ قاچاقچیان مواد مخدر که به اخطار و تیر هوایی پلیس توجهی نکردند، در جاده مرودشت - شیراز و در جریان عملیات تعقیب و گریز تصادف کردند و دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس افزود: حوالی ساعت ۱۷ پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸، یک دستگاه سواری پژو در گردنه باجگاه شیراز به دستور ایست ماموران نیروی انتظامی بی توجهی و اقدام به فرار می کند.
سرهنگ عبدالله خسروانی ادامه داد: به دلیل عدم توجه سرنشینان این خودرو به دستور پلیس ،ماموران اقدام به تعقیب این خودرو کرده و در این تعقیب و گریز ماموران برای متوقف کردن این خودرو از تیر هوایی برای هشدار دادن نیز استفاده می کنند اما سرنشینان این خودرو بی توجه به آن باز اقدام به گریز کردند. 
وی اضافه کرد: در ادامه این ماجرا، خودرو پژو در حین گریز به یک دستگاه سواری عبوری برخورد و متوقف می شود.
خسروانی در ادامه گفت: در پی این تصادف دو نفر از سرنشینان خودرو عبوری مجروح و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل و دو نفر سرنشین خودرو پژو که اقدام به فرار از دست ماموران پلیس کردند نیز دستگیر می شوند.
وی اظهار داشت: ۱۷۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از خودرو این قاچاقچیان کشف می شود و دو متهم نیز در حال حاضر برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس قرار دارند و بزودی برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده خواهند شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس عنوان کرد: این قاچاقچیان مسلح نبودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913

منبع : ایرنا