خبرگزاری موج/فردا دوشنبه 22 مهرماه به علت طولانی شدن مدت زمان تعمیرات خط دو انتقال آب از میناب به بندرعباس در بسیاری از مناطق افت فشار آب و در برخی مناطق نیز قطعی آب خواهیم داشت.
به اطلاع شهروندان محترم شهر بندرعباس می رساند؛ به علت طولانی شدن مدت زمان تعمیرات خط دو انتقال آب از میناب به بندرعباس توسط شرکل آب منطقه ای هرمزگان و کاهش میزان آب ورودی به تصفیه خانه آب بندرعباس به نصف آب مورد نیاز شهر, فردا دوشنبه 22 مهرماه در بسیاری از مناطق این شهر افت فشار آب و در برخی مناطق نیز قطعی آب خواهیم داشت.
شایان ذکر است؛ براساس اعلام شرکت آب منطقه ای، اتمام تعمیرات خط انتقال مذکور تا پایان امشب مورخ یکشنبه 21 مهرماه خواهد بود که پس از آبگیری خط، فردا دوشنبه 22 مهرماه، آب با نوسان وارد شبکه آب شهر بندرعباس می شود و وضعیت کلی آب شهر بندرعباس طی 48 ساعت آینده به پایداری کامل می رسد.
ضمن تلاش این مجموعه برای رفع هرچه سریع تر قطعی و یا افت فشار آب در شهر بندرعباس, از صبوری و همراهی شما شهروندان گرامی صمیمانه سپاسگزاریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121