ایرنا/فیلم جدید " به وقت کاپوچینو " اثر حسن ملک زاده هنرمند و فیلمساز بندرگناوه از توابع استان بوشهر به ۲ جشنواره بین الملللی درکشور انگستان راه یافت.
به وقت کاپوچینو داستانی درام گونه است که به روابط انسانی و اجتماعی کودکان با والدین پرداخته می‌شود.
در این فیلم زلیخا شادابیان و علی حجی بازیگر و بیش از پنجاه کودک در آن نقش آفرینی میکنند.
فیلم " محدوده های درون " از دیگر آثار این هنرمند است که در تابستان امسال در جشنواره جهانی ( LGBTQ ) فیلم آمریکا پذیرفته شد.
داستان این فیلم تجربه جدیدی در کارنامه فیلم سازی این هنرمند است که تنهایی یک مرد و درگیری‌های درونی او را در مکانی در جنوب ایران به تصویر کشاند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: راهیابی و انتخاب فیلم حسن ملک زاده در جشنواره بین المللی انگلیس موفقیت و افتخاری برای کشور و این شهرستان بخصوص جامعه هنری است.
علیرضا سبحانی افزود: ملک زاده از هنرمندان برجسته و با سابقه در عرصه فیلم سازی، نویسندگی و امور هنری است و مدیریت موسسه آرت فیلم جنوب را در کارنامه خود دارد.
وی بیان کرد: این هنرمند با ساخت فیلم " گلاف و صید " از نخستین فیلم سازان گناوه بشمار می‌آید که بعد از این اثر کارگردانی بیست فیلم بلند، کوتاه، مستند و داستانی را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه گفت: فیلم‌های " گناوه بندری از هزاره‌ها "، "دریایی"، " به روایت ایرجو " و روزگار بهزاد " از دیگر آثار این کارگردان گناوه ای است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22