مهر/ معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان البرز گفت: بیشترین حجم تخلف رستوران‌های استان مربوط به گران‌فروشی است.
سیامک آقایی در خصوص بازرسی هایی که در سه ماهه دوم سال جاری از مراکز پذیرایی و رستوران های درون شهری و برون شهری استان البرز صورت گرفته است، اظهار کرد: ۱۰۳ گشت بازرسی انجام شده است.
وی بیان کرد: در بازرسی های انجام شده از واحدهای پذیرایی و رستوران های درون شهری و برون شهری استان در فصل تابستان سال جاری، برای ۳۴ مرکز، پرونده تشکیل شد که ارزش ریالی این پرونده ها ۲۷۳ میلیون و ۲۰۵ هزار ریال برآورد شده است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن، تجارت استان البرز گفت: بیشترین حجم تخلفات در مراکز پذیرایی و رستوران های استان مربوط به حوزه گرانفروشی یا همان عدم رعایت نرخ مصوب و زمینه کم فروشی بوده است.
آقایی با اشاره به اینکه در کنار گران‌فروشی و کم فروشی در برخی از واحدهای پذیرایی و رستوران ها موارد بهداشتی بخوبی رعایت نشده بود، تاکید کرد: عدم رعایت مسائل بهداشتی نیز از دیگر علل تشکیل پرونده برای تعدادی از این واحدها بوده است.
وی بیان کرد: تمامی پرونده های تشکیل شده در ادامه و پس از بررسی مقدماتی توسط معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان البرز به منظور انجام تحقیقات تکمیلی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان البرز ارجاع داده می شود.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن، تجارت استان البرز توضیح داد: بیشتر بازرسی های انجام شده از واحدهای پذیرایی و رستوران های درون شهری و برون شهری البرز در گشت مشترک با حضور بازرسان دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی به انجام رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی