رکنا/در پی وقوع یک سرقت از مغازه کولر فروشی در منطقه احمدآباد آبادان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۵ احمدآباد این شهرستان قرار گرفت. مأموران در تحقیقات اولیه و بررسی از داخل مغازه‌ای که از آن سرقت شده بود پی بردند که کارت عابر بانکی که به نظر می‌رسد متعلق به سارق یا سارقان است در محل سرقت جامانده است. آن‌ها در گام بعدی محل سکونت صاحب کارت را در کلانشهر اهواز به دست آوردند که در بررسی‌ها مشخص شد وی از آن منطقه نقل مکان کرده است.
مأموران ضمن تماس با صاحب کارت خودشان را از بانکی که متهم در آن حساب داشت معرفی کردند و به وی گفتند که در بانک جایزه چند صد میلیون تومانی برنده شده‌ای و آدرس جدیدت را به ما اعلام کن و متهم بدشانس نیز آدرس جدیدش را که در منطقه بهار آبادان بود به پلیس اعلام کرد. مأموران نیز با هماهنگی با مقام قضایی متهم را در منزلش دستگیرکردند.
متهم در بازجویی‌های فنی به سرقت مغازه کولر فروشی اعتراف کرد. وی که نمی‌دانست پلیس برای به دام انداختنش به دروغ اعلام کرده که در بانک برنده شده‌ای اظهار کرد که اگر مرا به زندان نیندازید از بانک جایزه چند صد میلیون تومانی برنده شده ام و با این پول رضایت شاکی ام را جلب خواهم کرد؛ سپس زمانی که وی متوجه صوری بودن مسئله شد فهمید که با سادگی به دام پلیس افتاده است. متهم پس از تشکیل پرونده روانه زندان شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335