ایرنا/یک کوهنورد حرفه ای که به همراه یکی از دوستان خود در حال صعود به قله گنو بود، دچار سانحه شد و به دلیل سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
رئیس روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تایید این خبر گفت: حادثه ظهر روز شنبه به اورژانس گزارش شد و امدادگران اورژانس به همراه گروه های نجات جمعیت هلال احمر استان به منطقه اعزام شدند.
دکتر فاطمه نوروزیان شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:با توجه به مسیر سخت و عمق زیاد دره، دسترسی به فرد حادثه دیده امکان پذیر نشد.
بر اساس آخرین اخبار دریافتی از گروه اعزامی، تعدادی از افراد تیم نجات و جستجو محل دقیق حادثه رسیده اند و در حال بررسی شرایط برای امکان انتقال جسد هستند.
فرد فوت شده متاهل بوده و دارای یک دختر حدود ۸ساله و یک پسر حدود پنج ساله است.
کوه گنو کوه گنو با ۲هزارو ۳۴۷ متر ارتفاع در ۲۹ کیلومتری شمال‌غربی بندرعباس بین دهستان‌های فین، سیاهو و ایسین واقع شده‌،این کوه در مقایسه با آب و هوای گرم بندرعباس، آب و هوایی نسبتاً معتدل دارد و به همین علت نیز از اهمیت زیست‌محیطی و تفریحگاهی برخورداربوده و مساحتی افزون بر ۳۵۰کیلومترمربع را در استان هرمزگان دربرگرفته‌است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121