خبرگزاری پلیس/فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 136 کیلو مرفین و توقیف یک کامیونت ایسوزو در عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
سردار"عبدالرضا ناظری"گفت: ماموران ایست و بازرسی مرصاد مستقر در سه راهی "راین" حین کنترل محور مربوطه به یک دستگاه خودروی کامیونت سفید رنگ مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی با اشاره به فرار متهم با توجه به تاریکی هوا، افزود: ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی و در بازرسی از خودرو یک تن و 136 کیلو مرفین به صورت جاساز از خودرو کشف شد.
سردار ناظری ضمن اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری متهم، اظهار داشت: در این رابطه یک دستگاه خودرو کامیونت توقیف که به همراه پرونده تشکیل شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پلیس زمانی موفق است که با حداکثر توان در راستای ارتقاء سطح احساس امنیت در جامعه گام بردارد که این به کسب رضایتمندی مردم و نیز جلب مشارکت آنان در حفظ نظم و تامین امنیت پایدار منجر می شود، افزود: پلیس در راستای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و مبارزه بی امان با این پدیده شوم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00