برنا/مدیر کل زندان‌های استان کرمان با بیان این‌ که ۵۰ درصد زندانیان استان متادون مصرف می‌کنند، گفت: «بیش از ۷۵ درصد ورودی زندان‌های استان به مواد مخدر سنتی، صنعتی و یا روانگردان اعتیاد دارند».
رمضان امیری در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با اشاره به وضعیت اعتیاد در استان و اقدامات انجام شده از سوی دستگاه‌های مربوطه، اظهار کرد: «بارها گفته‌ام و الان هم تاکید می‌کنم فاجعه بیشتر از این است و دستگاه‌ها باید قوی‌تر پای کار باشند».
وی با بیان این‌که ۵۰ درصد زندانیان استان متادون مصرف می‌کنند، افزود: «از ۱۰ هزار و ۵۷۱ زندانی استان تقریبا چهار هزار و ۹۹۵ نفر متادون مصرف می‌کنند و این فاجعه است».
مدیر کل زندان‌های استان کرمان خاطرنشان کرد: «بیش از ۷۵ درصد ورودی زندان‌های استان به مواد مخدر سنتی، صنعتی و یا روانگردان اعتیاد دارند».
وی اقدامات بهزیستی را کافی ندانست و ادامه داد: «شورا نیز ضعیف برخورد می‌کند و این یک واقعیت است».
مدیر کل زندان‌های استان کرمان با بیان این‌که از حضور سردار مومنی در استان خوب استفاده نکردیم، گفت: «مجموعه‌ی اردوگاه را رها کردیم و آن‌روز قرار شد ۷۰۰ نفر مجموعه‌ی بهزیستی راه‌اندازی کند اما با وجود گذشت دو ماه کاری انجام نشده است».
وی با بیان این‌که باید قدم‌های بلندتری برداشته شود، اظهار کرد: «کارها باید با سرعت بیشتری انجام شود، این قدم‌ها دردی را دوا نمی‌کند».همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی