ایرنا/فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: فردی که اقدام به قتل زنی جوان در یکی از روستاهای این شهرستان کرده بود پس از گذشت پنج سال دستگیر شد.
سرهنگ محمد معصومی بیان کرد: پنجم فرودین ماه ۹۳ پس از گزارش یک مرگ مشکوک تیم بررسی صحنه جرم در محل حضور یافته و با جسد یک زن جوان مواجه می شود.
وی اضافه کرد: پرونده این مرگ مشکوک در پلیس آگاهی این شهرستان در دست تحقیق و بررسی بود که در نهایت قاتل شناسایی و با همکاری پلیس آگاهی همدان در یکی از استان های غربی دستگیر شد.
فرمانده انتظامی تویسرکان بیان کرد: قاتل در تحقیقات عنوان کرد که مقتول، زن او بوده و برای مواجه نشدن با دختر این زن، به درخواست همسرش منزل را ترک می کند.
سرهنگ معصومی بیان کرد: قاتل هنگام بازگشت به منزل شاهده همنشینی همسرش با ۲ تن از بستگانش که او با آنها رابطه خوبی نداشته، می شود.
وی ادامه داد: پس از آن، قاتل با سوار کردن این زن در خودرو اقدام به گشت زنی در سطح شهر فرسفج و توجیه وی برای قطع ارتباط با این افراد می کند.
فرمانده انتظامی تویسرکان اظهار داشت: زن جوان به درخواست های همسرش برای قطع ارتباط با بستگان توجهی نکرده و این مراوده به مشاجره تبدیل می شود.
سرهنگ معصومی اضافه کرد: پس از بازگشت به منزل، مرد جوان در یک فرصت همسرش را که بر روی تخت حضور داشت با استفاده از پتو خفه کرده و از محل متواری می شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

منبع : ایرنا