مهر/سرهنگ علی حسن حیدری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که یک هکتار از اراضی ملی واقع در یکی از روستاهای شهرستان فامنین توسط یک نفر از اهالی به صورت غیر قانونی تصرف و زیر کشت رفته، پس از شناسایی این فرد با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان فامنین نامبرده به اتهام زمین خواری اراضی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.
وی با اشاره به اینکه بنا بر نظر کارشناسان رسمی منابع طبیعی ارزش این زمین ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین همچنین از کشف یک هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور فامنین به تهران به یک وانت نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ علی حسن حیدری افزود: طی بازرسی از این خودرو، یک هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین تاکید کرد: پلیس با قانون شکنان قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی