عصر ایران/ با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان حاجی آباد فردی که در پوشش مأمور از رانندگان اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ محمود حافظی گفت : ماموران انتظامی پاسگاه گهکم از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی110 از یک مورد اخاذی از رانندگان توسط فردی ناشناس مطلع و موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود : بلافاصله ماموران به محل اعزام و در بررسی صورت گرفته مشخص شد فردی جنب پلیس راه گهکم با پوشیدن لباس بسیجی خود را به عنوان مامور معرفی و از یکی از رانندگان عبوری مبلغ چهار میلیون تومان اخاذی کرده است.
سرهنگ حافظی اظهارکرد: متهم دستگیر و به این یگان انتقال و در بازجویی بعمل آمده صراحتا به بزه انتسابی اعتراف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی حاجی آباد با هدف پیشگیری از وقوع جرم مشابه در سطح شهرستان از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با این گونه جرائم ضمن پرهیز از پرداخت هرگونه وجه به افراد ناشناس تحت عنوان عناوین دولتی، هرگز فریب افراد شیاد و کلاهبردار نخورده و مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی