ایرنا/ رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: برای توسعه رشته قایقرانی در استان ایلام تفاهم نامه ای با استانداری برای استفاده از سدهای چهارگانه ایلام منعقد شد.
علیرضا سهرابیان روز چهارشنبه در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات قایقرانی استان ایلام اظهار داشت: بر اساس این قرارداد به منظور فعال شدن این رشته بستر مناسب برای بهره مندی ورزشکاران در ۲ سد دویرج و سیمره فراهم می شود.
وی افزود: برای جلوگیری از هزینه های جانبی می توان از نیروی های انسانی که در شهرستان های نزدیک این سدها هستند، استعدادیابی صورت گیرد.
رئیس فدراسیون یادآور شد: هم اکنون استان ایلام در این رشته آخرین هیات در کشور است که با مدیریت و برنامه ریزی مناسب این ضعف را پوشش می دهد.
سهرابیان تاکید کرد: خرید قایق ها و تجهیزات برای هیات قایقرانی ایلام انجام و اداره ورزش و جوانان نیز منابع مالی آن را مشخص کرده است.
وی با بیان اینکه ایلام دارای منابعی است که بسیاری از استان‌های دیگر از آن بی بهره هستند، افزود: در این استان سدهایی وجود دارد که در نوع خود بی نظیر هستند و باید از آنها نهایت استفاده را برد و فدراسیون نیز برای توسعه این ورزش کمک می کند.
رئیس فدراسیون قایقرانی یادآور شد: ماندن قایق ها در انبار خوشایند نیست و باید این تجهیزات با بستر سازی سدها به منظور توسعه ورزش قایقرانی مورد استفاده ورزشکاران قرار گیرد.
سهرابیان گفت: تاسیس دفتر قایقرانی در استان و فراهم کردن تجهیزات باید در اولویت قرار گیرد تا برنامه ریزی های مناسب در چهارچوب مشخص اجرا شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a