ایسنا/ معاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالنده دینی و حوزوی، نمایشگاه ملی مطبوعات دینی درقم برپا می‌شود.
محمدجواد محرابی امروز در نشست خبری دومین جشنواره مطبوعات استان قم عنوان کرد: سال گذشته اولین جشنواره مطبوعات در استان قم برگزار شد که خروجی خوبی داشت و امسال استقبال بالایی از جشنواره توسط اصحاب رسانه شاهد هستیم.
معاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم افزود: مهم‌ترین سیاست در برگزاری جشنواره، ارتقای سطح دانش اهالی رسانه و رقابتی سالم میان اصحاب رسانه در قم است.
محرابی بیان کرد: در بخش داوری به هیچ عنوان اعمال سلیقه وجود ندارد و کاری کارشناسی از سوی مرکز مطالعات و مرکز رسانه‌ها و بر اساس دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور جمعی از نخبگان عرصه خبر است و خانه مطبوعات هیچگونه دخل و تصرفی درآن ندارند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالنده دینی و حوزوی و وجود مطبوعات و نشریات گسترده در این بخش، نمایشگاه ملی مطبوعات دینی درقم برپا می‌شود که در این خصوص طرح برگزاری این نمایشگاه تدوین شد تا بتوانیم میزبانی این نمایشگاه را بر عهده بگیریم.
معاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم اظهار کرد: با مشارکت خانه مطبوعات قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است 4 کارگاه آموزشی ویژه اصحاب خبر و سردبیران برگزار شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99