صدا و سیما/ آیت الله شبیری زنجانی گفت: دستگاه قضایی نباید در این راه به هجمه های دشمنان و مخالفان اعتنایی کند و با قدرت و صلاحیت در جهت احقاق حقوق مردم حرکت کند.
آیت الله شبیری زنجانی در دیدار رئیس کل دادگستری استان قم اخلاص در عمل را از اصلی ترین ویژگی های قضات عنوان کرد و گفت: باید قضات خدا را در قضاوت خود در نظر گیرند و با اخلاص در عمل و شجاعت در امور تصمیم گیری کنند و در این صورت خدا به ایشان کمک خواهد کرد.
این مرجع تقلید به برگزاری مرتب جلسات اخلاقی در دستگاه قضایی تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد: دستگاه قضایی در جهت احقاق حقوق مردم بیش از پیش موفق باشد.
رئیس کل دادگستری استان هم در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد خود گفت: مراحل مختلف دادرسی موجب طولانی شدن فرایند بررسی پرونده های قضایی شده و دستگاه قضایی به دنبال اصلاح قوانین برای کوتاه کردن این فرایند است.
حجت الاسلام مظفری همچنین از اتخاذ تدابیر جدید برای بدهکاران مهریه خبر داد و گفت: با اجرایی شدن این قوانین امروز حتی یک نفر هم بابت مهریه در زندان نیست.
وی افزود: زندان فقط برای مجرمان حقیقی است و نباید افراد به دلیل اختلافات خانوادگی و معاملاتی زندانی شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99