مهر/ استاندار قم در واکنش به اظهارات مطرح شده در جلسه شورای اسلامی شهر قم، سخنان فرماندار و معاون عمرانی استانداری را موضوعاتی در چارچوب قانون عنوان کرد.
بهرام سرمست در واکنش به سخنان برخی اعضای شورای اسلامی شهر قم در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر و انتقادات تند مطرح شده نسبت به معاونت عمرانی استانداری و فرماندار قم، اظهار داشت: آقای فرماندار و آقای بهشتی چیزی غیر از قانون نگفتند و هر آنچه می‌گویند در چارچوب وظایف قانونی خودشان است و از آن‌ها حمایت خواهم کرد.
وی با اشاره به اینکه سیاست استانداری هم‌افزایی و اتحاد درون استان است، افزود: بنای ما بر تعامل، هم افزایی، اتحاد و همدلی است و تلاش می‌کنیم با حمایت از پروژه‌ها شهر را به سوی عمران و آبادانی بیشتر پیش ببریم.
استاندار قم افزود: اخیراً برخی از بحث‌های اختلافی بزرگنمایی شده است که تلاش می‌کنیم وارد حاشیه‌ها نشویم و دور از حاشیه مسائل را مدیریت کنیم.
وی با بیان اینکه همه باید بر اساس قانون با یکدیگر تعامل کنند، گفت: در سازوکارهای قانونی تمام مسائل پیش بینی شده و اگر بر اساس این سازوکارها پیش برویم نیازی به بحث و گفت‌وگوی اضافه نیست.
سرمست عنوان کرد: بنای ما برای پیشبرد پروژه‌های عمرانی قانونمندی، توجه به طرح‌های تفصیلی و اولویت‌بندی پروژه‌ها در طرح‌های و اسناد بالادستی است.
وی با اشاره به اینکه تصمیماتی که در استانداری گرفته می‌شود، بر مبنای اصول فنی است ادامه داد: روح کلی حاکم بر مدیریت استان تعامل و هم‌افزایی و پرهیز از حاشیه پردازی برای پیشبرد امور در جهت مصالح کلی مردم است تا بتوانیم خدمت‌رسانی بیشتری نسبت به زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت داشته باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99