صدا و سیما/کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا شب شدت بارندگی‌ها در حد اخطاریه خواهد بود
محمد اصغری افزود: با عبور امواج ناپایدارکننده جو باید منتظر بارش در کشور باشیم و عصر امروز هم هوا در خیلی از مناطق نیمه ابری و آرام خواهد بود.
وی گفت: بارش در سواحل دریای خزر ادامه دارد و عصر امروز در جنوب آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، شمال و شرق خوزستان، لرستان، همدان، مرکزی، قم، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان و با شدت کمتر در خراسان شمالی باید شاهد وقوع رگبار و رعد و برق باشیم که این شرایط را در استان‌های اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری هم خواهیم داشت.
آقای اصغری با اشاره به اینکه روند کاهش دما همچنان ادامه دارد، افزود: در بسیاری از مناطق کشور ۴ تا ۶ درجه هوا خنک‌تر خواهد شد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شدت بارندگی‌ها از فردا شب گفت: هموطنان ما در جنوب غرب، غرب، شمال غرب، مرکزی و سواحل دریای خزر توجه کنند که احتمال سیلابی شدن مسیر‌ها، بالا آمدن آب رودخانه‌ها و صاعقه و مه در گردنه‌ها بسیار زیاد است و تا اواسط هفته آینده این وضع را خواهیم داشت.
آقای اصغری افزود: آب‌های شمالی خلیج فارس ابتدای هفته آینده به شدت مواج خواهد بود و از فردا و پس فردا آب‌های دریای خزر هم مواج می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf