مهر/رئیس پلیس‌ راه استان سمنان با بیان اینکه بارش باران سطح جاده‌های استان را در دو مسیر تهران-مشهد و محورهای منتهی به شمال کشور را لغزنده کرده است، گفت: رانندگان بااحتیاط بیشتری برانند.
سرهنگ تقی کبیری ضمن بیان اینکه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در دستور کار رانندگان قرار گیرد، اظهار داشت: بارش باران پاییزی سطح جاده استان سمنان را در دو مسیر به سمت مشهد مقدس و شمال کشور لغزنده کرده است.
وی با تأکید بر اینکه رانندگان در این شرایط باید بااحتیاط بیشتری برانند، تصریح کرد: فاصله طولی بین دو خودرو، رعایت سرعت مجاز و استراحت کافی در طول سفر ازجمله مسائلی است که رانندگان باید به آن توجه داشته باشند.
رئیس پلیس‌ راه استان سمنان با بیان اینکه مسیر منتهی به مشهد مقدس ترافیک پرحجم و روان است، افزود: با توجه به تعطیلات این هفته پیش‌بینی می‌شود تردد در محورهای مواصلاتی استان افزایش یابد.
کبیری با اشاره به اینکه رانندگان پیش از سفر از سالم بودن خودرو و شرایط آب و هوایی و وضعیت راه‌های استان سمنان اطلاعات کسب کنند، افزود: پس از دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت برای رانندگان ضروری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c