تسنیم/ نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: تقاطع آذربایجان ۵ آذر امسال افتتاح می‌شود ولی در صورت تکمیل نشدن ۲۲ بهمن مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
عادل فتاحی، با اشاره به افتتاح پل آذربایجان اظهار داشت: پروژه تقاطع 4 سطحه آذربایجان یکی از پر اهمیت ترین پروژه‌های مدیریت شهری ارومیه است که با چهار تراز حرکتی ترافیک جنوب شهر و خروجی آن را ساماندهی می دهد .
وی در این باره افزود: با اتمام و تکمیل پروژه عظیم تقاطع آذربایجان 60 درصد ترافیک محور مهاباد والفجرحل شده و از بار ترافیک شهری ارومیه کاسته می شود .
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه این پروژه به دلیل مشکلات مالی و برخی مشکلات دیگر در زمان مقرر شده افتتاح نشد تصریح کرد: با توجه به آخرین بررسی‌ها شهرداری اعلام کرده است این پل در هفته بسیج به اتمام می‌رسد ولی با توجه به اوضاع موجود این امر بعید به نظر می‌رسد .
به گفته فتاحی اگر این پل در زمان مقرر شده یعنی 5 آذر در هفته بسیج به اتمام نرسد تا 22 بهمن امسال به اتمام خواهد رسید.
وی با بیان اینکه تسهیل ارتباط شهری در شمال و جنوب استان، افزایش ایمنی در تردد عرضی پیاده روها در سایه این پل میسر می شود گفت: برای احداث و تکمیل این پل 180 میلیارد تومان هزینه شده است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه بیان کرد: در تقسیم‌بندی اجرای این پل بخش B1 در مسیر بزرگراه خاتم‌الانبیا و ساوالان،b2 مسیر بلوار والفجر،b3 بالعکس و b4 مسیر بلوار والفجر به بزرگراه خاتم‌الانبیا را قرار دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b