باشگاه خبرنگاران/لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه ششم آبان ماه به منظور شرکت در چهارمین اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت به استان سمنان و شهرستان دامغان سفر کرد.
لاریجانی امروز دوشنبه ششم آبان ماه به منظور شرکت در چهارمین اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت به استان سمنان و شهرستان دامغان سفر کرد.
چهارمین اجلاسیه بین المللی " مجاهدان در غربت" با محوریت تجلیل از مجاهدت شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و تقدیر از مقام شامخ رزمندگان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در غربت و مقاومت اسلامی روز دوشنبه ششم آبانماه و هم زمان با شب شهادت امام رضا (ع) و با حضور ده‌ها اندیشمند و فرهیخته از ۳۸ کشور جهان در سالن همایش‌های دانشگاه دامغان برگزار خواهد شد.
علاوه بر حضور دکتر لاریجانی بعنوان میهمان و سخنران ویژه این مراسم، خانواده شیخ زکزاکی، شیخ عیسی قاسم و همچنین جمعی از خانواده شهدا و جانبازان محور مقاومت اسلامی نیز در این اجلاس حضور خواهند یافت.
افتتاح فاز دوم مجتمع عظیم فولاد کویر دامغان با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان دامغان خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c