آخرین خبر/ بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که سامانه بارشی تا روز چهارشنبه هفته جاری در سطح آذربایجان‌غربی تداوم دارد و روز دوشنبه 6 آبان ماه تمرکز این سامانه در مناطق جنوبی و تا حدی مرکز استان است.
یاسر اشتاد، کارشناس سازمان هواشناسی آذربایجان‌غربی، در مورد وضعیت آب و هوای استان اظهار کرد: روز گذشته بارش باران در برخی از مناطق جنوبی استان وجود داشت و بیشترین بارش از شهرستان اشنویه با 0/8 میلی‌متر گزارش شده است همچنین در مرکز استان نیز در برخی از نقاط بارش باران اعلام شده و در ایستگاه ارومیه 0/2 میلی‌متر بارش ثبت شده است.
وی افزود: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که سامانه بارشی تا روز چهارشنبه هفته جاری در سطح آذربایجان‌غربی تداوم دارد و روز دوشنبه 6 آبان ماه تمرکز این سامانه در مناطق جنوبی و تا حدی مرکز استان است.
اشتاد ادامه داد: در ساعات بعد از ظهر احتمال بارش‌ باران وجود دارد و روز سه‌شنبه این سامانه تقویت خواهد شد و اکثر مناطق استان را تحت پوشش قرار می‌دهد و از اواخر روز چهارشنبه سامانه بارشی به تدریج از استان خارج می‌شود.
کارشناس سازمان هواشناسی آذربایجان‌غربی در پایان تصریح کرد: تغییرات خاص دمایی در استان پیش‌بینی نمی‌شود در 24 ساعت گذشته شهرستان پلدشت با 21 درجه گرم‌ترین شهر استان و چادران با 2 درجه زیر صفر سردترین شهر استان اعلام شده و دمای هوای ارومیه نیز در سرترین ساعات 6 و در گرم‌ترین ساعات 17 درجه بالای صفر گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b