باشگاه خبرنگاران/مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در خراسان شمالی، تعمیر و بازسازی شد.
مجید الهی راد گفت: براثر جاری شدن سیلاب در بهار امسال ۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان دچار آسیب شد که تاکنون عملیات احداث ۹۸۵ واحد آغاز شده و ۵۰ واحد نیز آماده تحویل است.
او با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واحد‌های آسیب دیده از سیل مربوط به شهرستان‌های راز و جرگلان و مانه و سملقان است افزود: همه واحد‌های با سرانه حداقل ۱۰ میلیون تومان، ساخته می‌شود.
مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از معرفی پرونده هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل، به بانک‌های عامل و آغاز عملیات احداث ۹۸۵ واحد خبر داد و گفت: هم اکنون ۵۰ واحد آماده تحویل به مددجویان است.
الهی راد با اعلام تامین شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار از سوی کمیته امداد برای ساخت منازل مسکونی مددجویان گفت: باقی‌مانده اعتبارات نیز از محل تسهیلات بنیاد مسکن و منابع دولتی در حال تامین است که امیدواریم، بازسازی واحد‌های آسیب دیده از سیل مددجویان تا پایان سال تکمیل شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45