مهر/مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از آغاز فرآیند حذف قبوض کاغذی گاز در استان خبر داد.
محمدرحیم رحیمی اظهارکرد: حسب دستورالعمل ابلاغی، شرکت ملی گاز ایران، نسبت به طرح حذف قبوض کاغذی گاز که با هدف بهبود کیفیت و توسعه خدمات الکترونیک به مشترکان و صیانت از محیط زیست، از آذر ماه امسال اجرایی می شود در استان گلستان این طرح هم شروع خواهد شد.
وی افزود: این شرکت در اجرایی کردن این طرح همزمان با سایر شرکت های گاز استانی، بستر و زیرساخت‌های لازم را ایجاد کرده و توانسته زمینه های اجرای این موضوع را فراهم کند.
رحیمی ادامه داد: در حال حاضر اطلاع رسانی جامعی هم از کانال های مختلف تبلیغاتی، شبکه های مجازی و رسانه ای در سطح استان صورت پذیرفته و از ابتدای آذرماه این فرآیند همزمان با سایر استان ها اجرایی خواهد شد.
وی با تاکید بر همراهی و همکاری مشترکان گاز طبیعی به منظور سهولت در انجام این طرح شده اظهار کرد: مشترکان جهت تکمیل و ثبت اطلاعات خود (کدپستی، شماره اشتراک و شماره تلفن همراه) می توانند با یکی از روش ها شامل، مراجعه به سایت اینترنتی شرکت گاز استان گلستان، ارسال (شماره اشتراک*۱) به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۹۴، تماس با شماره تلفن ۳۱۹۴ و ثبت شماره تلفن همراه و شماره اشتراک گاز و کد پستی، مراجعه به ادارات گاز شهرها اقدام کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید