مهر/ فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به اینکه پاکسازی تفرجگاه ها و پارک های شهر ایلام همچنان در دستور کار است، گفت: در مهرماه امسال ۵۲ معتاد و مواد فروش دستگیر شدند.
سرهنگ جمال موسوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز،پارک ها و و همچنین پاسخ به مطالبات شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط یگان های اجرایی شهرستان اجرا شد.
وی افزود: با هماهنگی های بعمل آمده با مراجع قضایی در مهرماه امسال ۵۲ معتاد و مواد فروش دستگیر و مقدار ۳ کیلو ۷۰۰ گرم مواد مخدر نیز کشف شد.
سرهنگ موسوی تصریح کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و فروشندگان مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است و از هموطنان عزیز خواست برای داشتن جامعه ای سالم، پلیس را همراهی کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با تاکید بر اینکه طرح مذکور مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفته است خاطرنشان کرد: شهروندان توصیه ها و هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و در صورت مشاهده افراد مشکوک از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a