شبستان/سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان گفت: روشن گذاشتن شمع در مجاورت پنجره یک مسجد در کاشان، سبب آتش سوزی مسجد شد.
«روح الله فدایی» گفت: ساعت یک و ۴۷ دقیقه بامداد امروز ۸ آبان ماه، آتش سوزی مسجدی در خیابان آیت الله سعیدی کاشان به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی این شهر اعلام شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان افزود: آتش نشانان بلافاصله بعد از اعلام حریق، در قالب سه تیم عملیاتی ایستگاه چهار اعزام شدند و پس از دو دقیقه به محل حادثه رسیده و در نخستین مراحل حریق، آن را مهار کردند.
فدایی روشن کردن شمع چند شهروند و رها کردن آن در نزدیکی پوشش های قابل اشتعال پنجره مسجد را سبب آتش سوزی و بروز خسارت در این مسجد عنوان کرد و افزود: در این آتش سوزی، پرده، حفاظ های پلاستیکی ، سقف کامپوزیت محل و قسمت کفشداری داخل مسجد دچارحریق شده بود که توسط آتش نشانان سازمان مهار و اطفا شد و از گسترش آن به دیگر قسمت های این محل مذهبی جلوگیری شد.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کاشان تصریح کرد: این حادثه در حالی رخ داده است که آتش نشانی کاشان پیش از فرارسیدن ماه محرم در مورد ایمنی اماکن مذهبی هشدار لازم را داده بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18