فارس/ رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این مطلب که پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس در لایحه دولت درباره پیوستن به CFT همه مخالفان از جمله من در کمیسیون امنیت ملی به این لایحه رای مثبت داده‌ایم، کذب محض است.
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پی اظهار نظر اخیر علیرضا رحیمی عضو این کمیسیون توضیحاتی را ارائه کرد.
وی در مطلبی عنوان کرد: این مطلب که پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهشهای مجلس در لایحه دولت درباره پیوستن به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم ـ CFT ـ همه مخالفان در کمیسیون امنیت ملی به این لایحه رای مثبت دادند کذب محض است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشروح مذاکرات کمیسیون از جمله اظهارات خودش در مخالفت با CFT موجود است، بیان کرد: این اکاذیب و اتهامات نمی‌تواند چهره کریه و محتوای دشمن پسند CFT را روتوش و زمینه بسته شدن بیشتر راه دور زدن تحریم‌ها را فراهم کند.
بر اساس این گزارش علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس اخیراً عنوان کرده بود: پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس به لایحه دولت، همه مخالفان از جمله آقای ذوالنوری در کمیسیون امنیت به CFT رای مثبت دادند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99