آخرین خبر/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از خدمات رسانی به حدود 15 هزار نفر از زائران در موکب درمانی قرارگاه اربعین خبر داد.
محمود پرهام با اشاره خدمات رسانی درمانی در قرارگاه اربعین گفت: خدمات رسانی به زائران از 13 مهرماه در این قرارگاه انجام شده است که تا زمان فعالیت قرارگاه موکب درمانی نیز فعال خواهد بود.
وی اضافه کرد: از زمان فعالیت این موکب تاکنون حدود 15 هزار نفر به این درمانگاه مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کرده اند.
پرهام عنوان داشت: در این موکب درمانی 180 پزشک، پرستار و کادر درمانی در حال خدمات رسانی رایگان هستند که علاوه بر حضور پزشک، دارو و تزریقات نیز در اختیار آنها قرار می گیرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 41 نفر از مراجعه کنندگان به این موکب درمانی به بیمارستان های شهید بهشتی، علی ابن ابیطالب(ع)، گلپایگانی، نکویی، ایزدی و خرمی اعزام و شش نفر نیز در بخش ها بستری شدند.
وی گفت: در هر شیفت، سه پزشک در درمانگاه مستقر هستند که توانسته اند به بیماران کشورهای پاکستان، افغانستان، سوئد، ترکیه و... خدمات رسانی کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99