آخرین خبر/مأموران انتظامی شهرستان بیرجند 4 کوله پشتی با 84 کیلو و 755 گرم مواد مخدر صنعتی در بیرجند کشف کردند
جانشین انتظامی استان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر در محورهای فرعی شهرستان بیرجند، موضوع را بررسی و با اعزام تیم های ویزه مبارزه با مواد مخدر به این محورها، موضوع را پیگیری کردند.
سرهنگ دادگر افزود: مأموران هنگام کنترل محورهای فرعی به 4 عابر پیاده که در تاریکی شب تردد می کردند مشکوک شدند و به نامبردگان دستور ایست دادند.
وی گفت: عابران پیاده با مشاهده مأموران و بدون توجه به ایست پلیس با استفاده از تاریکی شب متواری شدند که مأموران متهمان را تعقیب کردند و یکی از آنان را که با استفاده از قمه به پلیس حمله کرده بود دستگیر شد و 3 متهم دیگر با توجه به تارکی شب خود را از دید مأموران مخفی کردند.
سرهنگ دادگر افزود: مأموران در بازرسی از محل تردد متهمان 4 کوله پشتی حاوی مواد مخدر صنعتی شامل 52 کیلو و 600 گرم شیشه، 21 کیلو و 500 گرم هروئین پودری، 10 کیلو و 600 گرم کراک و 55 گرم تریاک کشف کردند.
وی با بیان اینکه عملیات پلیس برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد، گفت: متهم دستگیر شده به همراه مواد مخدر کشف شده برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7