شاخص/ سردار مهدی حاجیان از کشف ۱۴کیلو مواد مخدر و دستگیری ۳ نفر در یک عملیات پلیسی درقزوین خبر داد و اظهار کرد: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیری موادمخدر توسط یک قاچاقچی از یکی استان های همجوار به قزوین مطلع و شناسایی و دستگیری قاچاقچی مواد مخدر در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از بررسی و اطمینان از صحت خبر با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی خودروی مورد نظر در عوارضی آزاد راه کرج – قزوین شدند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی با مقامات قضایی خودرو متوقف و در بازرسی از سواری پراید مقدار ۱۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه در این عملیات ۳ نفر دستگیر شدند، گفت : پلیس با هوشیاری کامل در مسیرهای مواصلاتی حضور فعال داشته و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچگونه تلاشی فروگذاری نمی کند.
کشف مواد مخدر در جعبه های سوهان در آبیک
سرهنگ بیژن خدایی در باره این خبر اظهار کرد:در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت باند قاچاق مواد مخدر که در پوشش بسته های مواد خوراکی مواد مخدر را قاچاق می کنند موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند با هماهنگی قضائی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین قرار گرفت.
وی افزود: با اقدامات فنی واطلاعاتی انجام شده یکی از اعضای باند دستگیر و در بازجوئی فنی ماموران مشخص شد مقادیری مواد مخدر از یکی استان های همجوار به استان قزوین منتقل خواهد شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اضافه کرد: بلافاصله با بررسی و تحقیقات صورت گرفته ماموران پلیس مبارزه با مخدر استان و عوامل انتظامی شهرستان آبیک حین کنترل معابر در شهر آبیک موفق به شناسایی فردی که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در حال انتقال مواد بود شده و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر ودر بازرسی از وسایل همراه وی ۴ جعبه سوهان که مواد مخدر را در زیر سوهان جاسازی کرده بودند به مقدار ۸۰۰ گرم کشف کردند.
سرهنگ خدایی عنوان کرد:در بازرسی از منزل متهم مقدار ۵۵ گرم سوخته تریاک، یک دستگاه وکیوم حرارتی و دستگاه بسته بندی پلاستیکی کشف شد.
وی در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
دستگیری سارق خودرو در بوئین زهرا
درادامه سرهنگ حسین رشیدتبار از دستگیری یک نفر سارق خودرو وکشف خودروی مسروقه در شهرستان بویین زهرا خبر داد و اظهار کرد:درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عبور یک دستگاه خودرو پراید دارای سابقه سرقت در محور اشتهارد –بوئین زهرا بلافاصله ماموران انتظامی در محور ترانزیت مسقر و به کنترل محور پرداختند.
وی در ادامه افزود: مامورین انتظامی بخش رامند حین کنترل محورخودرو مورد نظر را شناسایی و متوقف و در بررسی ماموران مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت از شهر آستانه اشرفیه بوده وخودرو مسروقه می باشد که ماموران بلافاصله راننده و سرنشین را دستگیر و خودرو توقیف شده را به مقر پلیس منتقل کردند.
سرهنگ رشید تبار در پایان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9