آخرین خبر/ مدیرکل اوقاف استان قم گفت: بیش از ۵۰ هزار نفر از خدمات اسکان در موکب آستان مقدس امامزاده جمال‌الدین علیه السلام بهره‌مند شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری با اشاره به فعالیت موکب آستان مقدس امامزاده جمال الدین علیه السلام به مناسبت اربعین حسینی در جوار این بقعه متبرکه اظهار کرد: این موکب از هجدهم مهر تا پایان ششمین روز آبان ماه در خدمت زائران حسینی از اقصی نقاط ایران و برخی از کشورهای خارجی بود.
وی افزود: اسکان شبانه و موقت، پذیرایی از زائران در وعده‌های غذایی مختلف و خدمات فرهنگی از جمله فعالیت‌های این موکب به شمار می‌روند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به آمار اسکان در موکب امامزاده جمال الدین علیه السلام خاطرنشان کرد: ۱۱ هزار و ۳ نفر طی این مدت از خدمات اسکان شبانه در این موکب بهره مند شدند همچنین ۳۹ هزار و ۶۹۷ نفر نیز به صورت موقت اسکان یافتند.
وی ادامه داد: ۵۲ هزار و ۹۸۱ وعده صبحانه، ناهار و شام در موکب امامزاده جمال الدین علیه السلام در بین زائران توزیع شد؛ همچنین ۳۰ هزار و ۶۶۶ میان وعده صبح، ۳۲ هزار و ۹۷ میان وعده ظهر و ۵۷ هزار و ۲۲۶ وعده چای و شربت در ایستگاه صلواتی موکب در اختیار زائران قرار گرفت.
اسکندری از انجام ۷۶۵ سرویس پایان کار ایستگاه تاکسی سرویس صلواتی در موکب شاه جمال خبر داد و تصریح کرد: برگزاری ۱۵ شب مجلس عزاداری، و ارائه خدمات پزشکی به بیش از ۲ هزار و ۷۸۷ نفر طی این مدت صورت گرفت.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم افزود: طی مدت فعالیت موکب امامزاده جمال الدین علیه السلام ۱۳۰ میلیون و ۷۴۵ هزار ریال دارو برای توزیع در بین زائران خریداری شد.
حجت‌الاسلام اسکندری عنوان کرد: اسکان ۵۰ هزار نفر در موکب شهدای منا امامزاده جمال الدین علیه السلام با همکاری سازمان حج و زیارت و خیرین انجام گرفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99