فارس/براساس الگوهای پیش‌ یابی اداره‌ کل هواشناسی استان گلستان انتظار می‌رود از شامگاه چهارشنبه تا امروز در استان گلستان شاهد افزایش ابر و آسمانی ابری باشیم.
با ورود سامانه سرد و بارشی به استان گلستان آسمان این استان از شامگاه چهارشنبه بارانی بوده و همچنین شاهد افزایش ابر در این استان خواهیم بود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان تصریح کرد: شامگاه چهارشنبه و امروز آسمان استان گلستان ابری و بارانی خواهد بود و این روند تا اواخر شب پنج‌شنبه در استان ادامه خواهد داشت.
*ورود سامانه سرد و بارشی به گلستان
نیکزاد افزود: در روز جمعه هفته جاری انتظار می‌رود که هوای استان گلستان صاف و تا قسمتی ابری باشد اما سامانه سرد و بارشی دیگری از روز شنبه هفته آتی وارد استان گلستان خواهد شد.
وی تصریح کرد: فعالیت سامانه سرد و بارشی از شنبه هفته آتی تا روز یکشنبه در استان گلستان ادامه خواهد داشت و شاهد افزایش ابر و بارش باران همراه با وزش نسبتا شدید باد خواهیم بود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان گلستان اظهار کرد: به دلیل شدت بارش باران امکان آب‌گرفتگی در معابر سطح استان گلستان دور از انتظار نیست و برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی انتظار داریم که در ارتفاعات بارش برف را شاهد باشیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید