ایرنا/ پدیده مه‌گرفتگی در برخی از جاده‌های کردستان به ویژه مناطق مرتفع و کوهستانی موجب کاهش دید رانندگان تا عمق ۱۵۰ متری شده است.
جانشین فرمانده پلیس راه انتظامی کردستان اظهار داشت: هم اکنون با وجود مه در مناطق کوهستانی و ارتفاعات، تردد در تمام جاده‌های استان به صورت روان در جریان است.
سرهنگ حمید عبدالملکی با بیان اینکه در برخی محورها شاهد مه صبحگاهی هستیم، افزود: انتظار می‌رود رانندگان با احتیاط بیشتری در این مسیرها حرکت کنند تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود.
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری کردستان نیز در این ارتباط گفت: هم اکنون در سه محور سنندج - قروه به ویژه گردنه صلوات آباد، مریوان - سروآباد و مریوان - باشماق مه‌ صبحگاهی باعث کاهش دید رانندگان تا عمق ۱۵۰ متری شده است.
دانش زندی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود این پدید تا ظهر امروز در برخی نقاط به خصوص گردنه‌ها تداوم داشته باشد، اضافه کرد: راهداران کردستان در جاده‌های استان مستقر و در حال ارایه خدمات به مسافران هستند.
طبق اعلام هواشناسی کردستان نقشه‌های تراز میانی جو تداوم فعالیت سامانه بارشی در روزهای پنجشنبه و جمعه پایدار نشان می دهد و در این دو روز به جز مه صبحگاهی و پوشش ابر پدیده قابل توجهی پیش‌بینی نمی‌شود.
به دنبال آن از شنبه تا اواخر یکشنبه گذر امواج ضعیف از سطح منطقه سبب رشد ابر و بارش‌های پراکنده و احتمالی در سرح استان می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34