تسنیم/سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی با اشاره به عملیات‌های انجام شده برای کاهش قاچاق کالا اظهار داشت: فرمانده انتظامی استان مرکزی تلاش بسیاری در کاهش انجام قاچاق داشته است در این راستا در یکی از عملیات‌های پلیس از یک واحد صنفی غیرفعال 3 دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط پلیس امنیت عمومی کشف شد.
وی افزود: ارزش این سه دستگاه هشتاد میلیون ریال است، همچنین متصدی واحد صنفی کشف شده برای برخورد قانونی با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: همچنین یکی دیگر از اقدامات انجام شده پلیس در راستای کاهش قاچاق در استان مرکزی کشف بیش از 200 قطعه لوازم یدکی در شهرستان شازند است که البته ارزشی معادل 20 میلیون تومان را داشته است، این مقدار کالا از یک دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.
مفخمی شهرستانی ادامه داد: در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه خودروی تانکر نفت‌کش کشف شد.
وی عنوان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی از حمل سوخت قاچاق به وسیله یک دستگاه خودرو تانکر نفت‌کش مطلع شدند، این خودرو با ادامه تحقیقات پلیس شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت و بعد از تکمیل تحقیقات راننده خودرو دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f