ایرنا/ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خاتم یزد گفت: در ۲۴ ساعته گذشته ، ۴ مورد واژگونی خودرو در این شهرستان رخ داد که ۲ نفر کشته و پنج نفر مصدوم شدند.
ذکریا بابری افزود: با توجه به ریزش اندک بارندگی در سطح شهرستان، دو دستگاه موتورسیکلت در هرات دچار واژگونی شدند که دو سرنشین آنها مصدوم و به بیمارستان آیت الله خاتمی انتقالی یافتند.
وی همچنین از واژگونی یک دستگاه نیسان در محدوده مسجد ابوالفضل در مسیر تنگچنار به مروست خبر داد که راننده مصدوم و به بیمارستان مهریز انتقال یافت.
بابری در ادامه از واژگونی خودرو حامل کارکنان شهرداری هرات در مسیر مهریز به هرات خبر داد که در این واژگونی نیز دو نفر از کارکنان شهرداری هرات جان خود را از دست داده و یک نفر نیز مصدوم که به درمانگاه مروست انتقال یافت.
جاده های مروست به هرات و هرات به چاهک به دلیل قرار گرفتن در محل استان های همجوار و ترانزیتی بودن به صورت یک بانده می باشد و آمار تصادفات و کشته ها در این مسیر زیاد است و تدابیری نیز در این زمینه نیز تاکنون اندیشیده نشده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b