مهر/ تیم شهرداری قزوین در آغاز فصل جدید لیگ برتر بسکتبال ایران حریف تیم شیمیدر قم شد.
رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان ایران از امروز آغاز می‌شود و تیم شیمیدر قم در نخستین دیدار فصل خود در خانه پذیرای تیم شهرداری قزوین است و تلاش می‌کند شروعی مقتدرانه در لیگ تازه داشته باشد.
امتیاز تیم شیمیدر لیگ برتر بسکتبال مردان ایران به تازگی به قم منتقل شده است و برگزاری دیدارهای تیم شیمیدر در قم از سوی اهالی بسکتبال قم فرصتی برای پیشرفت بسکتبال استان قم قلمداد و عنوان شده است.
حریف امروز تیم شیمیدر قم، تیم شورا و شهرداری قزوین است و دیدار این دو تیم از ساعت ۱۵ در سالن شهید حیدریان قم برگزار می‌شود و با توجه به برگزاری دیداری از لیگ برتر فوتسال در همین مکان، مسابقه شیمیدر از ساعت ۱۵ و زودتر از سایر مسابقات آغاز می‌شود.
تیم شیمیدر، یکی از تیم‌های قدرتمند و خوشنام بسکتبال ایران است که ستارگان ملی پوش پرتعدادی را در اختیار دارد و تلاش می‌کند با قهرمانی در این فصل، مسیر ناتمام فصل گذشته خود را به نقطه موفقیت و قهرمانی برساند.
مرتضی سخایی رئیس هیئت بسکتبال استان قم پیش از این عنوان کرده بود که بسکتبالیست‌های جوان و مربیان جویای نام در بسکتبال قم باید از این فرصت بی نظیر در زمینه حضور برترین‌های بسکتبال ایران در قم نهایت بهره را ببرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9