باشگاه خبرنگاران/در راستای اجرای تمرین عملیاتی و مانور افت فشار گاز، احتمال افت فشار و قطعی گاز مشترکان برخی مناطق سمنان و مهدی‌شهر در روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه وجود دارد.
به اطلاع مشترکان گاز طبیعی در شهرستان‌های سمنان و مهدی‌شهر می‌رساند که هم‌زمان با ایام هفته پدافند غیرعامل، در راستای اجرای تمرین عملیاتی و مانور افت فشار گاز به‌منظور ارزیابی آمادگی تیم‌های عملیاتی و پشتیبانی در فصل سرما، احتمال افت فشار و قطعی گاز مشترکان برخی از مناطق در شهر‌های سمنان و مهدی‌شهر در روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر وجود دارد.
در صورت بروز قطعی گاز از تمام مشترکان واقع در این مناطق درخواست می‌شود که شیر‌های گاز مصرف داخلی و شیر اصلی بعد از کنتور را ببندند و در طول این مدت، از دستکاری کنتور و رگلاتور اماکن خودداری کنند و شیر‌های مصرف داخلی خود را تا وصل مجدد گاز و تحویل آن توسط مأموران شرکت گاز استان سمنان به حالت بسته نگهدارند.
همچنین در این مناطق، اطلاع‌رسانی حضوری در مورد افت فشار و قطعی گاز صورت می‌گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c